Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia

  • 40 м²

Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia Rio de Janeiro вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Shopping Cidade Copacabana, що лише за 5 хвилин ходьби.

Гостям, які зупиняються в апартаментах, сподобаються рушники у ванній кімнаті.

Насолоджуйтесь повністю обладнаною кухнею у цьому помешканні, що укомплектована кухонним приладдям для вашої зручності.

Apt Nossa Senhora de Copacabana знаходиться лише за 6 хвилин ходьби від апартаментів, а Арпоадор - на відстані 25 хвилин пішки. Апартаменти мають першокласне розташування, за кілька кроків від станції метро Станція Siqueira Campos. Форт Копакабана знаходиться на відстані 2.1 км від помешкання. Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia розташовані на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від автобусної зупинки BRS 2 Hilario de Gouveia та приблизно за 10 хвилин їзди машиною від залізничного вокзалу Estação D Pedro II Central.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia Ріо-де-Жанейро
Apartamento Com Localizacao Perfeita Em Copacabana
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartamento Com Localizacao Perfeita Em Copacabana

78 м від помешкання
USD 53 USD 48
за ніч
Melhor Localizacao Em Copacabana
Ціна лише для моб. пристроїв

Melhor Localizacao Em Copacabana

10
Чудово 7 відгуків
104 м від помешкання
Espacoso Na Praia De Copacabana
Ціна лише для моб. пристроїв

Espacoso Na Praia De Copacabana

7.0
Добре 8 відгуків
234 м від помешкання
USD 105 USD 95
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Ріо-де-Жанейро Сантос Дюмонт Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Estação D Pedro II Central Station
    8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 19:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з кухонним приладдям.
    • ❓
      Квартира Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Estação D Pedro II Central розташований на відстані майже 8 км від квартири Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Ріо-де-Жанейро Сантос Дюмонт Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Estação D Pedro II Central Station
    8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Tone504|Studio Em Copacabana A 8 Min A Pe Da Praia Ріо-де-Жанейро

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити